• AS MOBİLYA olarak, siz değerli müşterilerimizin taleplerini göz önüne alarak her geçen gün portföyümüze yeni ürünler eklemekte ve çeşitliliğimizi artırmaktayız.

    Firmamız dünya çapındaki gelişmeleri takip ederek ve teknolojiye hızla uyum sağlamaktadır. Önceliğimiz: Müşteri Memnuniyeti, Güven ve Kalite.

    Bizleri tercih ettiğiniz ve bizlere duyduğunuz güven için teşekkürü bir borç biliriz.

  • Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışını benimsemiş olan, hammadde ve tedariğinden başlayıp nihai tüketicinin ürünü kullanımına kadar devam eden süreçte, gelişmekte olan teknolojiyi geleneksel üretim süreçleri ile birleştirerek kaliteli ürün kullanımını bir yaşam biçimine dönüştürmeyi hedef seçmiştir.

    Üretimin her aşamasında yapılan kalite kontrol işlemleri ile müşterilerine daima kaliteli ürün sunmayı hedeflemektedir.

  • Kaliteli ürün ve kaliteli hammadde anlayışı ile 20.000 m2’lik kapalı alanda tasarım ürünlerinin üretimi gerçekleştirmektedir. Ürünlerin uzun ömürlü oluşunun tesadüf olmadığına inanan AS MOBİLYA, ürünlerinde; kalite yeterlilik belgelerine sahip 1. sınıf malzemeler kullanmaktadır.

    Ahşabın doğallığında gizli olan tasarım detayları, kaliteli malzeme kullanılarak tüm gerçekçiliği ile sizlerin hizmetine sunulmaktadır.